+371 29477373   

Par mums

Mans vārds ir Linda 

Domāju, ka liela daļa mūsu pircēju asociē veikalu ZooZoom.lv ar mani un Cēzaru. Ja teiktu, ka suņi pilnībā mainīja manu dzīvi, tad būšu pateikusi tikai pusi......

Viss sākās tālajā 2008.gadā, kad iegādājos savu pirmo Bernes ganu suni Palmu. Aizbraucu pakaļ mazajam kunkulītim 2800km uz Šveici un tā mēs atceļojām atpakaļ kopā ar barības maisu un stingru norādi par barošanu tikai ar kvalitatīvu barību. Tā aizsākās mana vēlme izzināt, kas atšķir kvalitatīvu barību no pārējām. Kā to atšķirt? Vēl joprojām šis jautājums man ir ļoti svarīgs.

Mazliet paātrinot notikumu gaitu, varu pateikt, ka atstāju 20 garus gadus nostrādātus atbildīgos amatos finanšu sfērā, lai pilnībā nodotos šim izzināšanas procesam. Esmu ieguvusi Kinologa apliecību, savus suņus izskolojusi par brīnišķīgiem kompanjoniem, piedalījusies neskaitāmās izstādēs, sacensībās un paraugdemostrējumos. Paralēli strādājot savā veikalā un veltot saviem klientiem visu savu laiku un zināšanas. Esmu priecīga, ka ZooZoom.lv klientu skaits aug!

Liels paldies visiem!

Patiesā mīlestībā, 

Linda

Īpašie piedāvājumi

Akcija

NATUREA Wild Boar
Konservi visu vecumu un izmēru suņiem ar mežacūkas gaļu

Akcija
-

VIVERE Mini Buffalo
Barība mazo šķirņu suņiem ar bifeļa gaļu

Akcija
-

ISO-Cat Adult Chicken
Sausā barība pieaugušiem kaķiem ar vistas gaļu

Akcija
-

ISO-Cat Adult Grain Free Pork
Bezgraudu sausā barība pieaugušiem kaķiem ar cūkas gaļu

Uz augšu