+371 29477373   

Par mums

Mans vārds ir Linda 

Domāju, ka liela daļa mūsu pircēju asociē veikalu ZooZoom.lv ar mani un Cēzaru. Ja teiktu, ka suņi pilnībā mainīja manu dzīvi, tad būšu pateikusi tikai pusi......

Viss sākās tālajā 2008.gadā, kad iegādājos savu pirmo Bernes ganu suni Palmu. Aizbraucu pakaļ mazajam kunkulītim 2800km uz Šveici un tā mēs atceļojām atpakaļ kopā ar barības maisu un stingru norādi par barošanu tikai ar kvalitatīvu barību. Tā aizsākās mana vēlme izzināt, kas atšķir kvalitatīvu barību no pārējām. Kā to atšķirt? Vēl joprojām šis jautājums man ir ļoti svarīgs.

Mazliet paātrinot notikumu gaitu, varu pateikt, ka atstāju 20 garus gadus nostrādātus atbildīgos amatos finanšu sfērā, lai pilnībā nodotos šim izzināšanas procesam. Esmu ieguvusi Kinologa apliecību, savus suņus izskolojusi par brīnišķīgiem kompanjoniem, piedalījusies neskaitāmās izstādēs, sacensībās un paraugdemostrējumos. Paralēli strādājot savā veikalā un veltot saviem klientiem visu savu laiku un zināšanas. Esmu priecīga, ka ZooZoom.lv klientu skaits aug!

Liels paldies visiem!

Patiesā mīlestībā, 

Linda

Īpašie piedāvājumi

Akcija
-

NW PUPPY MINI Turkey and rice
Sausā barība ar tītara gaļu mazo šķirņu kucēniem

Akcija
-

Iso-Cat GRAIN FREE Rabbit & Sweet Potato
Pilnvērtīga un sabalansēta bezgraudu barība pieaugušiem kaķiem ar jūtīgu gremošanas sistēmu

Akcija
-

ISO-Cat Adult Fish
Šveicē ražota pilnvērtīga sausā barība kaķiem ar zivīm

Akcija
-

NW Adult Mini Salmon and Rice
Sausā barība mazo šķirņu pieaugušiem suņiem ar lasi

Uz augšu